Strona główna » Gazownia Końskie » Gaz płynny Końskie

Gaz płynny Końskie

Jakie odległości trzeba zachować przy montowania zbiornika na gaz płynny?

Planując zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w naziemnej postaci, trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiednich odległości od miejsca, w którym zostanie on zamontowany. W związku z tym taki zbiornik na gaz płynny powinien być oddalony: co najmniej 3 metry od budynków, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych oraz szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać dostawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm mający zamontowane swoje zbiorniki na płynne paliwo gazowe mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wyboru dostawcy gazu płynnego. W trakcie jego wyboru należy natomiast zwrócić uwagę nie tylko na koszt paliwa, ale także renomę sprzedawcy. Powinien on mieć ważną koncesję na dostawę paliw. Oprócz tego istotna jest również jakość sprzedawanego gazu płynnego. To od niej uzależnione jest bowiem poprawne funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności