Strona główna » Gazownia Końskie » Dostawcy gazu Końskie

Dostawcy gazu Końskie

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do firmy, warto głównie wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy gazu ziemnego dla gospodarstwa domowego. W związku z tym najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju rankingi. Po wybraniu właściwej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy paliwa gazowego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej dokładnie ją przeanalizować i zweryfikować, czy wszystkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy zawieraniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje także podpisanie upoważnienia. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z wypowiedzeniem poprzedniej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie dostawcy paliwa gazowego.

Dlaczego najtańszy dostawca paliwa gazowego nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując tańszego sprzedawcy gazu ziemnego, wiele osób zwraca uwagę głównie na koszt za 1 kWh gazu ziemnego oferowaną przez wybraną firmę. Nie zawsze jednak najtańszy dostawca paliwa gazowego jest najlepszy. Wobec tego najlepiej przy analizowaniu ofert dostawców paliwa gazowego wykorzystywać porównywarki, w których umieszczone są nie tylko ceny gazu, ale także dane na temat pozostałych usług oferowanych w ramach podpisanej umowy, inne opłaty oraz podstawowe warunki umowy, związane z na przykład możliwością jej wcześniejszego wypowiedzenia bez żadnych kar..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności