Strona główna » Gazownia Koluszki » Gaz LPG Koluszki

Gaz LPG Koluszki

Do czego jest stosowany gaz LPG?

Paliwo gazowe LPG przede wszystkim jest idealnym sposobem pozwalającym na dostarczanie gazu do domów niemających możliwości podłączenia ich do sieci gazowej. Przez zamontowanie zbiornika LPG właściciele gospodarstw domowych i firm mają możliwość używania gazu w swoich lokalach do ogrzewania ich, przygotowywania posiłków czy podgrzewania ciepłej wody użytkowej. Dodatkowo gaz LPG stosowany jest także do na przykład: zasilania urządzeń gazowych z wykorzystaniem butli gazowych o pojemności od 2 do nawet 33 kg, napędzania wózków widłowych, zasilania samochodów za pomocą instalacji gazowych LPG, które umożliwiają zaoszczędzić na paliwie, produkcji kosmetyków lub produktów spożywczych.

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz LPG?

Aktualnie w Polsce butle LPG oferowane są w paru rodzajach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym przeznaczeniem. Wobec tego gaz LPG oferowany jest w butlach: turystycznych cechujących się niewielką wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, klasycznych 11 kg, które wykorzystywane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg wykorzystywane do napędzania wózków widłowych, które mogą być używane w pozycji poziomej, o wadze 33 kg, stosowane w przemyśle oraz do ogrzewania pomieszczeń..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności