Strona główna » Gazownia Kolonowskie » Butle gazowe Kolonowskie

Butle gazowe Kolonowskie

Jak transportować butle gazowe?

Podczas zakupu butli gazowej należy zwrócić uwagę dodatkowo o jej bezpieczny przewóz we właściwy sposób. Wobec tego butle gazowe do domu i turystyczne powinny być transportowane jedynie w pozycji pionowej, zaworem skierowanym w górę. Sama butla powinien być natomiast chroniony przed przemieszczaniem się po wnętrzu samochodu. Nie powinno się natomiast transportować butli gazowych w bagażnikach, gdyż narażone są one w nich na samoistne przemieszczanie się. Pełne butle po przewiezieniu muszą być przechowywane w niezawilgoconym, zacienionym pomieszczeniu, w pionie.

Na ile wystarcza butla gazowa?

To na jak długo wystarcza butla gazowa, zależy od wielu czynników. Wyróżnić spośród nich należy przede wszystkim pojemność butli. Im jest ona większa, tym dłużej można z niej wobec tego korzystać. Oprócz tego czas użytkowania butli gazowej zależy też od tego, w jakim celu jest ona stosowana oraz wydajności urządzeń zasilanych z jej wykorzystaniem. Standardowe butle gazowe 11 kg, wykorzystywane w kuchenkach gazowych w gospodarstwach domowych wystarczają zazwyczaj na około miesiąc gotowania z wykorzystaniem gazu umieszczonego w nich..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności