Strona główna » Gazownia Koło » Gaz LPG Koło

Gaz LPG Koło

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w sytuacji nieruchomości, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala zastosować w nich ogrzewanie na gaz, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do tradycyjnych źródeł ciepła opalanych paliwem stałym. Na zamontowanie zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele domów, firm oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale także modernizowanych budynkach.

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG powinny pamiętać o odpowiednio częstym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników przekazujących gaz LPG do gospodarstw domowych czy firm, a również pojazdów. W w każdym z tych przypadków musi być on przeprowadzany raz na rok. Polega on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego elementów. Oprócz tego sprawdzany jest również stan techniczny butli LPG. W samochodach wymienia się z kolei również filtry, które są elementem instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności