Strona główna » Gazownia Kolno » Gaz płynny Kolno

Gaz płynny Kolno

Zbiornik na płynne paliwo gazowe, naziemny czy podziemny?

Planując zamontowanie zbiornika na gaz płynny, trzeba dokonać wyboru dotyczącego jego rodzaju. Wobec tego naziemny zbiornik na gaz płynny to właściwe rozwiązanie w sytuacji gdy posesja wokół budynku jest odpowiednio duża, jego plusami jest bezproblemowy montaż i stosunkowo niska cena. Natomiast w sytuacji, kiedy wielkość posesji jest za mała na zamontowanie takiego modelu zbiornika, należy wybrać model podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się również estetyczniej w otoczeniu domu.

Co ile trzeba tankować zbiornik na gaz LPG?

Według zdania ekspertów najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem jest napełnianie zbiorników na płynne paliwo gazowe dwa razy do roku. Takie rozwiązanie umożliwia bowiem na zaoszczędzenie poprzez korzystanie z posezonowych obniżek cen płynnego paliwa gazowego. Żeby zaplanować dwa razy do roku tankowanie gazu płynnego po atrakcyjnych cenach, trzeba zadbać o właściwą pojemność zbiornika już na etapie jego montowania, która będzie brać pod uwagę: wielkość budynku, ilość mieszkańców, liczbę urządzeń zasilanych gazem..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności