Strona główna » Gazownia Kolno » Dostawcy gazu Kolno

Dostawcy gazu Kolno

Jak przebiega kolejna zmiana sprzedawcy gazu ziemnego?

Każdy właściciel domu ma możliwość do zmiany sprzedawcy paliwa gazowego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmiany sprzedawcy gazu jest taka sama jak za pierwszym razem. Polega więc na wybraniu właściwej oferty i zawarciu umowy z nową firmą. Warto jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe wypowiedzenie umowy z wcześniejszym dostawcą nie będzie skutkowało karą. Jeśli w umowie obecne są takie zapisy najlepiej poczekać do jej zakończenia. Sam proces zmiany dostawcy gazu ziemnego jest z kolei w pełni nieodpłatny.

Jak się przygotować do zmiany sprzedawcy gazu?

Planując zmienić sprzedawcę paliwa gazowego, przed wybraniem się do jego filii obsługi klienta należy odpowiednio się do tego przygotować. Pracownik sprzedawcy paliwa gazowego może bowiem poprosić o takie dane jak: pobór gazu w ostatnim roku, na podstawie którego odbiorcy są przypisywani do danych taryf gazowych, czas obowiązywania aktualnej umowy podpisanej z dostawcą gazu. Wobec tego warto sprawdzić te informacje wcześniej oraz mieć ze sobą dowód tożsamości, potrzebny do zweryfikowania danych osobowych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności