Strona główna » Gazownia Kolbuszowa » Butle gazowe Kolbuszowa

Butle gazowe Kolbuszowa

W jakich miejscach można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg i butle gazowe turystyczne można napełnić między innymi w odpowiednich rozlewniach gazu, przywożąc do nich swój nienapełniony zbiornik. O wiele wygodniejszym sposobem jest jednak wymienienie pustej butli na pełną w punktach wymiany butli znajdujących się także na wielu stacjach benzynowych. W takiej sytuacji koszt napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu.

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być składowane w odpowiedni sposób. Z reguły wykorzystywane są więc do tego odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Pozwalają one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej zapewniają składowanie ich w pionowej pozycji. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe musi być umieszczona w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności