Strona główna » Gazownia Kołaczyce » Dostawcy gazu Kołaczyce

Dostawcy gazu Kołaczyce

Czy warto zmienić dostawcę paliwa gazowego?

Tak samo jak w przypadku faktur za prąd, faktury za gaz są dużą częścią wydatków w gospodarstwach domowych oraz przedsiębiorstwach. Jedną skuteczniejszych opcji na ich obniżenie jest wobec tego zmiana sprzedawcy gazu ziemnego na tańszego. Opcja ta umożliwia na oszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych w ciągu miesiąca. Oprócz tego proces ten jest niezwykle prosty i bezproblemowy. W związku z tym szukając oszczędności, warto wziąć pod uwagę zmianę dostawcy gazu ziemnego, którą może przeprowadzić każdy.

Na co zwrócić uwagę zmieniając sprzedawcę gazu ziemnego?

Podczas zmiany sprzedawcy gazu ziemnego trzeba zwrócić uwagę nie tylko na koszt gazu, która najlepiej, aby była możliwie jak najniższa, ale również takie czynniki jak: wysokość opłat handlowych, które mają wpływ na wysokość faktur zwłaszcza przy małym poborze gazu ziemnego, czas obowiązywania umowy, najkorzystniejszym rozwiązaniem są umowy podpisywane na krótki czas, jednak najczęściej wiążą się one z gorszymi warunkami oferty, możliwość skorzystania z opcji jaką jest gwarancja ceny, dzięki niej można będzie mieć pewność, że cena gazu nie zmieni się przez cały czas obowiązywania zawartej umowy. Poza tym warto również zweryfikować jakie opinie ma dostawca gazu ziemnego u swoich dotychczasowych klientów. Można dzięki temu ochronić się przed problemami w trakcie obowiązywania umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności