Strona główna » Gazownia Knyszyn » Dostawcy gazu Knyszyn

Dostawcy gazu Knyszyn

Na czym opiera się rozliczenie rzeczywiste dostaw paliwa gazowego?

Jednym z wielu rozwiązań na rozliczanie gazu ziemnego przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które opierają się na sporządzaniu rachunku na bazie regularnie podawanych odczytów gazomierza. Jedną z podstawowych zalet tej metody jest pewność, że koszty za gaz dotyczą tylko rzeczywiście pobranej ilości gazu, za sprawą tego nie trzeba się bać zaległości. Uruchomienie rozliczeń rzeczywistych gazu ziemnego wymaga skontaktowania się z dostawcą paliwa gazowego w celu ustalenia szczegółów odnośnie tej metody.

Najwięksi sprzedawcy gazu w Polsce

W Polsce działa wielu różnorodnych sprzedawców paliwa gazowego, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i tylko na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi natomiast o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich sprzedawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Duża popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że gwarantuje on najniższe ceny gazu ziemnego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz inaczej. W związku z tym przed zmienieniem sprzedawcy gazu trzeba zawsze szczegółowo sprawdzić oferty przynajmniej kilku firm funkcjonujących na polskim rynku, używając do tego między innymi porównywarki dostępne w sieci..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności