Strona główna » Gazownia Kłodawa » Butle gazowe Kłodawa

Butle gazowe Kłodawa

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej wagi. Cena standardowej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika to koszt jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Cenniki gazu są natomiast różne uzależnione są one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na napełnioną.

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Współcześnie w sprzedaży wyróżnić można kilka różnorodnych rodzajów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, w jakim celu one używane. Wobec tego wyróżnia się między innymi: zbiorniki gazowe do domu o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie posiadające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej niekiedy ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z którego wytwarzane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o właściwiej grubości..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności