Strona główna » Gazownia Klimontów » Dostawcy gazu Klimontów

Dostawcy gazu Klimontów

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu do firm przypisują oni swoich klientów do grup taryfowych skierowanych dla domu, w przypadku przedsiębiorstw, które mieszczą się w określonych limitach poboru gazu na rok. Dodatkowo gaz dla firm oferowany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Warto natomiast wiedzieć, że ostatnia taryfa W-8 przeznaczona jest przede wszystkim dla zakładów przemysłowych, ponieważ gaz jest w niej przesyłany pod większym ciśnieniem.

Jak zmienić dostawcę gazu do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa, należy głównie wiedzieć, że procedura ta niemal niczym nie różni się od zmiany sprzedawcy paliwa gazowego dla domu. W związku z tym najpierw trzeba wybrać odpowiednią ofertę z dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc wszelakiego rodzaju rankingi. Po wybraniu odpowiedniej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem dostawcy gazu i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszelkie jej paragrafu są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu ziemnego zaproponuje także zawarcie upoważnienia. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszelkimi formalnościami związanymi z wypowiedzeniem poprzedniej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie dostawcy gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności