Strona główna » Gazownia Klimontów » Butle gazowe Klimontów

Butle gazowe Klimontów

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży muszą być przechowywane w odpowiedni sposób. Najczęściej używane są więc do tego specjalistyczne klatki na butle gazowe, które wykonywane są ze stali nierdzewnej. Pozwalają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, z kolei z drugiej gwarantują składowanie ich w pionie. Ze względów bezpieczeństwa klatka na butle gazowe powinna być ustawiona w miejscu zacienionym i oddalonym od źródła ciepła.

W jakich miejscach można napełnić butle gazem?

Butle gazowe 11 kg i butle gazowe turystyczne można napełnić na przykład w odpowiednich rozlewniach gazu, przywożąc do nich własny nienapełniony zbiornik. O wiele wygodniejszym sposobem jest jednak wymienienie nienapełnionej butli na napełnioną w punktach wymiany butli dostępnych również na wielu stacjach benzynowych. W tym przypadku koszt napełnienia butli równa się wyłącznie cenę znajdującego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności