Strona główna » Gazownia Kleszczele » Butle gazowe Kleszczele

Butle gazowe Kleszczele

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich sprzedaży powinny być składowane we właściwy sposób. Na ogół używane są więc w tym celu specjalne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Umożliwiają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed kradzieżą, natomiast z drugiej umożliwiają przechowywanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być ustawiona w miejscu zacienionym oraz oddalonym od ciepła.

Jak dużo butla gazowa do domu?

Cennik butli gazowej do domu uzależniony jest przede wszystkim od jej pojemności. Cena najpopularniejszej butli gazowej 11 kg używanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około 300 zł. Mając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymiana takiego zbiornika to koszt jedynie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne w zależności od miejsca, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności