Strona główna » Gazownia Kłecko » Dostawcy gazu Kłecko

Dostawcy gazu Kłecko

Taryfy gazu ziemnego dla domu

Taryfa gazowa to odpowiedni plan cenowy, według którego rozliczane są rachunki za zużycie gazu ziemnego. W przypadku gospodarstw domowych nazywana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu ziemnego w ciągu roku nie przekracza 3350 kWh, W-2 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których zużycie gazu ziemnego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których zużycie paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy wynosi od 13350 kWh do 88900 kWh. Wobec tego dostawcy paliwa gazowego do domu kwalifikują do nich odbiorców na bazie ich zużycia gazu ziemnego w ciągu roku.

W jaki sposób zmienić sprzedawcę gazu do gospodarstwa domowego?

Planując zmienić dostawcę gazu do gospodarstwa domowego, trzeba głównie pamiętać, że rozwiązanie to jest całkowicie nieodpłatne. Sam proces zmiany sprzedawcy gazu ziemnego na inną, lepszą firmę polega z kolei na kilku łatwych krokach. W zależności od wybranej metody może zostać ona przeprowadzona samodzielnie lub za pomocą udzielonego nowemu sprzedawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmiany sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje w związku z tym znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena gazu ziemnego, ale i inne elementy będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności