Strona główna » Gazownia Kielce » Butle gazowe Kielce

Butle gazowe Kielce

Podstawowe rodzaje butli gazowych

Współcześnie w sprzedaży wyróżnić można kilka różnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa głównie to, w jakim celu one stosowane. Wobec tego wyróżnić można na przykład: butle gazowe do domu mające pojemność 11 kg, niekiedy mające kołnierz, butle gazowe turystyczne mające pojemność 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, stosowane przede wszystkim do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania lokali, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego wykonywane są butle gazowe, zazwyczaj jest to stal o odpowiedniej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Cennik butli gazowej do domu uzależniony jest głównie od jej wagi. Wartość standardowej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach gazowych czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w sytuacji, kiedy jest ona pusta, wymiana takiej butli kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są z kolei różne uzależnione są one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności