Strona główna » Gazownia Kęty » Gaz LPG Kęty

Gaz LPG Kęty

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które bardzo dobrze sprawdza się w przypadku budynków, które nie posiadają przyłączenia do gazu ziemnego. Instalacja LPG pozwala wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych źródeł ciepła zasilanych węglem. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również modernizowanych obiektach.

W jaki sposób kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Chcąc zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch sposobów. Jedno z nich polega na samodzielnym kupieniu pustej butli o odpowiedniej pojemności, a następnie zatankowaniu jej w rozlewni paliwa gazowego. Inna metoda opiera się z kolei na wybraniu się do miejsca wymiany butli LPG, w którym należy opłacić kaucje za nienapełnioną butlę, a także zatankowany się w niej gaz. W związku z tym koszt wyłącznie butli to około od 150 do 200 złotych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności