Strona główna » Gazownia Kęty » Gaz płynny Kęty

Gaz płynny Kęty

Jakie odległości trzeba zachować w trakcie montowania zbiornika na gaz płynny?

Chcąc zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w naziemnej postaci, trzeba pamiętać o przestrzeganiu właściwych odległości od obszaru, w którym będzie on zamontowany. Wobec tego taki zbiornik na gaz płynny powinien być zlokalizowany: co najmniej 3 metry od lokali, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę płynnego paliwa gazowego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm posiadający zamontowane własne zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wybierania dostawcy gazu płynnego. Podczas jego wyboru należy natomiast zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa, ale również wiarygodność dostawcy. Musi on mieć ważną koncesję na dostawę paliw. Poza tym ważna jest również jakość sprzedawanego gazu płynnego. To od niej uzależnione jest bowiem właściwie działanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności