Strona główna » Gazownia Kępice » Gaz LPG Kępice

Gaz LPG Kępice

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG muszą pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników dostarczających gaz LPG do gospodarstw domowych lub przedsiębiorstw, a również samochodów. W w każdym z tych przypadków musi być on przeprowadzany raz na 12 miesięcy. Polega on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Poza tym kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W samochodach wymienia się z kolei także filtry, które są elementem instalacji LPG.

W jakich przypadkach sprawdza się instalacja LPG?

Zamontowanie instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku budynków, które nie mają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia wykorzystać w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do standardowych źródeł ciepła opalanych drewnem. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz spółdzielnie mieszkaniowe w nie tylko nowopowstających, ale również przebudowywanych budynkach..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności