Strona główna » Gazownia Kędzierzyn-Koźle » Gaz LPG Kędzierzyn-Koźle

Gaz LPG Kędzierzyn-Koźle

Jaka jest cena paliwa gazowego LPG?

Aktualne podwyżki cen gazu spowodowane niestabilną sytuacją gospodarczą na świecie nie ominęły także gazu LPG. Cena paliwa gazowego LPG w 2022 roku wzrosła z mniej więcej 2 zł za litr do 3,50 zł za litr. Zdaniem różnorodnych ekspertów to jednak nie koniec wzrostów cen dla osób ogrzewających swoje gospodarstwa domowe za pomocą paliwa gazowego LPG. Ceny gazu LPG nie są kontrolowane przez URE. Wobec tego na to, oddziaływanie na to, jak one się kształtują, ma jedynie sytuacja gospodarcza na rynkach. Metodą na mniejsze koszty podczas zakupów gazu LPG jest między innymi tankowanie go poza sezonem grzewczym, kiedy jego cenniki są niższe.

Ile trzeba zapłacić za zamontowanie LPG w aucie?

Montaż instalacji LPG w aucie pozwala zmniejszyć wydatki za paliwo nawet kilkaset złotych w ciągu miesiąca. Aby skorzystać z takiej opcji, trzeba jednak w pierwszej kolejności zamontować odpowiednią instalację LPG. Cena montażu instalacji LPG w aucie uzależnione jest od wielu elementów. Wyróżnić wśród nich można na przykład: typ silnika w aucie, rodzaj generacji instalacji LPG do pojazdów, których jest 6, a ich koszt waha się od 1500 złotych do 10 000 złotych, marka instalacji gazowej LPG. Montaż instalacji LPG w aucie oprócz kosztów samego zamontowania wiążę się także z dodatkowymi wydatkami takimi jak serwis oraz dodatkowa opłata podczas przeglądu auta..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności