Strona główna » Gazownia Kazimierza Wielka » Dostawcy gazu Kazimierza Wielka

Dostawcy gazu Kazimierza Wielka

Dlaczego ceny gazu ziemnego są różnorodne w zależności od sprzedawcy paliwa gazowego ziemnego?

Ceny 1 kWh paliwa gazowego, które oferują dostawcy gazu, zależne są od wielu różnych elementów. Jednym z nich jest przede wszystkim cena paliwa gazowego po jakiej został on zakupiony przez sprzedawcę od producenta. Im większy zakup gazu ziemnego tym jego cena jest atrakcyjniejsza ze względu na możliwość zniżek dla hurtowych zakupów. Poza tym na cenę paliwa gazowego poszczególnych sprzedawców wpływ mają także pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, ilość obsługiwanych klientów,marketing. Dodatkowo warto także wspomnieć, że najatrakcyjniejsze cenniki paliwa gazowego oferują zazwyczaj alternatywni dostawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Dlaczego warto zmienić dostawcę gazu do firmy?

Przedsiębiorstwa, które wykorzystują gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą bardzo wysokie koszty związane z jego zakupem. Zmienienie dostawcy gazu ziemnego na lepszego gwarantuje im z kolei możliwość uzyskania oszczędności na poziomie nawet kilku tysięcy złotych przez 12 miesięcy. Dodatkowo zmieniając dostawcę gazu do firm, mogą one również negocjować nowe, atrakcyjniejsze warunki umowy lub skorzystać z dodatkowych usług świadczonych przez wybranego dostawcę. Rozwiązanie to ma wobec tego same zalety. Natomiast w przypadku wyboru dostawcy paliwa gazowego z gwarancją ceny daje możliwość to szczegółowo zaplanowanie wydatki firmy na czas trwania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności