Strona główna » Gazownia Kazimierz Dolny » Gaz LPG Kazimierz Dolny

Gaz LPG Kazimierz Dolny

W jakich butlach oferowany jest gaz LPG?

Współcześnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w paru wariantach do wyboru. Różnią się one między sobą głównie pojemnością a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. W związku z tym gaz LPG dostępny jest w butlach: turystycznych wyróżniających się najmniejszą wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, standardowych 11 kg, które stosowane są na przykład w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg używane do napędzania wózków widłowych, które mogą być wykorzystywane w poziomie, o wadze 33 kg, wykorzystywane w przemyśle oraz do ogrzewania budynków.

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie, zależy przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego cena to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną opcją jest przeprowadzenia odbioru przez Urząd Dozoru Technicznego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności