Strona główna » Gazownia Kartuzy » Gaz LPG Kartuzy

Gaz LPG Kartuzy

Ile kosztuje montaż LPG w domu lub firmie?

To ile kosztuje montaż LPG w gospodarstwie domowym czy firmie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie będzie zastosowane. Zbiornik LPG może być kupiony osobiśćie, w takim przypadku jego koszt to około od 7000 do 9000 złotych. Mniej kosztowną opcją jest dzierżawa odbioru przez UDT.

W jakich butlach sprzedawany jest gaz LPG?

Aktualnie w Polsce butle LPG oferowane są w wielu wariantach do kupienia. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym przeznaczeniem. Wobec tego gaz LPG oferowany jest w butlach: turystycznych wyróżniających się niewielką wagą najczęściej od 2 do 5 kilogramów, klasycznych 11 kg, które używane są na przykład w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalnych 11 kg używane do zasilania wózków widłowych, które mogą być wykorzystywane w pozycji poziomej, o wadze 33 kg, wykorzystywane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania domów..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności