Strona główna » Gazownia Karlino » Gaz płynny Karlino

Gaz płynny Karlino

Zalety i wady dzierżawy zbiornika na gaz płynny

Dzierżawa zbiornika na gaz płynny to dość popularne rozwiązanie wśród właścicieli gospodarstw domowych ogrzewających je gazem. Cechuje się ono przede wszystkim minimalnymi kosztami początkowymi, na poziomie mniej więcej tysiąca złotych i zapewnia wygodę związaną z brakiem konieczności wykonywania samodzielnie napraw czy badań technicznych. Dzierżawiąc zbiornik, należy się jednak liczyć z tym, że tankowania gazu będą w tej sytuacji wykonywane jedynie przez dostawcę, z którym zostanie podpisana umowa, w związku z tym jego koszty są najczęściej wyższe niż cena rynkowa. Oprócz tego za dzierżawę zbiornika na płynne paliwo gazowe trzeba także uiszczać regularne opłaty wynoszące kilkadziesiąt złotych miesięcznie.

Kiedy warto się zdecydować na płynne paliwo gazowe?

Płynne paliwo gazowe LPG to opcja, która umożliwia na korzystanie z gazu w sytuacji gdy nie ma możliwości podłączenia budynku do istniejącej sieci gazowej. Płynne paliwo gazowe zasilający instalację, dostarczany jest w takim przypadku do odpowiednich, zamontowanych na działce zbiorników. Z opcji tej mogą skorzystać nie tylko właściciele gospodarstw domowych, ale także deweloperzy, wspólnoty mieszkaniowe, przedsiębiorstwa, rolnicy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności