Strona główna » Gazownia Kańczuga » Gazy techniczne Kańczuga

Gazy techniczne Kańczuga

Co znaczny kolor butli w przypadku gazów technicznych?

Wszelkie zbiorniki z gazem technicznym oznakowane są na przykład za pomocą właściwych barw, które zapewniają prostą weryfikację ich zawartości, a tym samym sposobu postępowania z nią. Wobec tego z tym:kolor niebieski zbiornika z białą obwódką na dole przeznaczony jest dla tlenu, kolor szary zbiornika z czerwoną górną częścią, przystosowany jest dla wodoru, metanu i propanu, kolor zbiornika szary na dole i czarny u góry przeznaczony jest dla azotu, odcień butli szary na dole oraz żółty na górze dedykowany jest dla amoniaku, chloru i chlorowodoru w całości szary kolor butli oznacza dwutlenek węgla, całkowicie kasztanowy kolor zbiornikawskazuje acetylen, szary na dole i brązowy na górze kolor zbiornika przeznaczony jest dla helu, kolor szary na dole oraz brązowy na górze przystosowany jest dla argonu.

Jaka jest cena gazu technicznego

Wysokości cen gazu technicznego uzależnione są od kilku elementów. Wpływ na koszty zakupu ma przede wszystkim rodzaj gazu technicznego i to jaką pojemność ma zbiornik, w którym jest on oferowany. Do najdroższych gazów technicznych można w związku z tym zaliczyć między innymi acetylen, hel i argon. Najniższe ceny z kolei tlen techniczny, dwutlenek węgla, azot. Cennik gazów technicznych dostępny jest zazwyczaj dla dwóch jednostek miary kilogramów oraz metra sześciennego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności