Strona główna » Gazownia Kańczuga » Dostawcy gazu Kańczuga

Dostawcy gazu Kańczuga

Na czym polega rozliczenie rzeczywiste dostaw gazu ziemnego?

Jednym z wielu rozwiązań na rozliczanie gazu przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które polegają na sporządzaniu rachunku na podstawie regularnie wykonywanych odczytów licznika. Jedną z najważniejszych zalet tej metody jest pewność, że koszty za gaz dotyczą jedynie rzeczywiście pobranej ilości gazu ziemnego, za sprawą tego nie trzeba się bać niedopłat. Uruchomienie rozliczeń rzeczywistych paliwa gazowego wymaga skontaktowania się z dostawcą gazu w celu ustalenia szczegółów odnośnie tej metody.

Najpopularniejsi dostawcy gazu w Polsce

W Polsce funkcjonuje wielu różnorodnych dostawców gazu, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż paliwa gazowego. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że zapewnia on najlepsze ceny paliwa gazowego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz odwrotnie. W związku z tym przed zmianą sprzedawcy gazu należy zawsze dokładnie przeanalizować oferty co najmniej paru firm funkcjonujących na krajowym rynku, stosując do tego między innymi rankingi udostępniane w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności