Strona główna » Gazownia Kamionka » Dostawcy gazu Kamionka

Dostawcy gazu Kamionka

Taryfy gazu ziemnego dla firm

W przypadku sprzedawców gazu do firm przypisują oni swoich klientów do grup taryfowych przeznaczoną dla domu, w przypadku firm, które mieszczą się we wskazanych limitach poboru gazu ziemnego na 12 miesięcy. Oprócz tego gaz dla przedsiębiorstw oferowany jest również w taryfach od W-5 do W-8. Warto z kolei pamiętać, że najwyższa taryfa W-8 przeznaczona jest przede wszystkim dla przedsiębiorstw przemysłowych, gdyż gaz jest w niej dostarczany pod większym ciśnieniem.

W jaki sposób zmienić dostawcę gazu do firmy?

Zamierzając zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa, warto głównie wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany dostawcy paliwa gazowego dla domu. Wobec tego najpierw należy wybrać odpowiednią ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty trzeba skontaktować się z przedstawicielem dostawcy paliwa gazowego i zawrzeć z nim nową umowę, pamiętając, aby przedtem dokładnie ją przeczytać i sprawdzić, czy wszystkie jej zapisy są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu zaproponuje także podpisanie upoważnienia. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z wypowiedzeniem starej umowy oraz poinformowaniem OSD o zmianie sprzedawcy gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności