Strona główna » Gazownia Kamieńsk » Gaz LPG Kamieńsk

Gaz LPG Kamieńsk

Jak kupić pierwszą butlę z gazem LPG?

Planując zakupić butle z gazem LPG do kuchenki gazowej, grzejnika gazowego czy innego sprzętu, można skorzystać z dwóch rozwiązań. Pierwsze z nich polega na osobistym kupieniu nienapełnionej butli o odpowiedniej pojemności, a później zatankowaniu jej w rozlewni gazu. Kolejna opcja polega z kolei na udaniu się do punktu wymiany butli LPG, w którym trzeba zapłacić kaucje za pustą butlę, a także znajdujący się w niej gaz. Wobec tego koszt wyłącznie butli to około od 150 do 200 złotych.

Jaki jest koszt montażu LPG w domu czy przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takim przypadku jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest wydzierżawienie odbioru przez UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności