Strona główna » Gazownia Kamienna Góra » Gaz płynny Kamienna Góra

Gaz płynny Kamienna Góra

Jakie odległości należy zachować podczas montowania zbiornika na gaz płynny?

Planując zamontować zbiornik na płynne paliwo gazowe w naziemnej formie, należy pamiętać o zachowaniu właściwych odległości od miejsca, w którym zostanie on umieszczony. Wobec tego taki zbiornik na gaz płynny musi być oddalony: co najmniej 3 metry od lokali, 1,5 metra od granicy działki, 5 metrów od studzienek kanalizacyjnych i szamba, 7 metrów od linii niskiego napięcia, 15 metrów od linii wysokiego napięcia.

Jak wybrać sprzedawcę gazu płynnego LPG?

Właściciele gospodarstw domowych lub firm posiadający zamontowane swoje zbiorniki na gaz płynny mogą korzystać z nieograniczonej możliwości wyboru dostawcy płynnego paliwa gazowego. Podczas jego wyboru warto jednak zwrócić uwagę nie tylko na cennik paliwa, ale także renomę dostawcy. Musi on mieć aktualną koncesję na dostawę paliw. Dodatkowo ważna jest także jakość sprzedawanego płynnego paliwa gazowego. To od niej zależy bowiem poprawne funkcjonowanie całej instalacji ogrzewania..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności