Strona główna » Gazownia Kamienna Góra » Dostawcy gazu Kamienna Góra

Dostawcy gazu Kamienna Góra

Jak zmienić sprzedawcę gazu do firmy?

Planując zmienić dostawcę gazu do przedsiębiorstwa, warto przede wszystkim wiedzieć, że procedura ta prawie niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla domu. Wobec tego najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju rankingi. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem sprzedawcy paliwa gazowego i podpisać z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeanalizować i zweryfikować, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel dostawcy paliwa gazowego zaproponuje również podpisanie upoważnienia. Warto wybrać opcję, dzięki niej to nowa firma zajmie się wszystkimi kwestiami związanymi z wymówieniem starej umowy oraz poinformowaniem Operatora Systemu Dystrybucyjnego o zmianie dostawcy paliwa gazowego.

Dlaczego najtańszy dostawca paliwa gazowego nie zawsze jest najlepszy?

Poszukując tańszego sprzedawcy gazu, wiele osób zwraca uwagę głównie na koszt za 1 kWh gazu oferowaną przez daną firmę. Nie zawsze jednak najtańszy dostawca gazu jest najlepszy. W związku z tym najlepiej przy analizowaniu ofert sprzedawców gazu ziemnego wykorzystywać porównywarki, w których zawarte są nie tylko koszty gazu, ale także dane na temat pozostałych usług oferowanych w ramach zawartej umowy, inne opłaty oraz najważniejsze warunki umowy, związane z na przykład możliwością jej przedterminowego wypowiedzenia bez żadnych konsekwencji..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności