Strona główna » Gazownia Kamień Pomorski » Butle gazowe Kamień Pomorski

Butle gazowe Kamień Pomorski

W jakich miejscach można napełnić zbiornik gazem?

Butle gazowe 11 kg i zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w odpowiednich rozlewniach gazu, przywożąc do nich własny pusty zbiornik. O wiele sprawniejszym rozwiązaniem jest z kolei wymiana pustej butli na napełnioną w punktach wymiany butli zlokalizowanych również na wielu stacjach benzynowych. W takim przypadku cena napełnienia butli wynosi wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu.

Dlaczego butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w punktach ich sprzedaży muszą być składowane we właściwy sposób. Z reguły używane są więc w tym celu odpowiednie klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali nierdzewnej. Zapewniają one z jednej strony chronić pełne butle gazowe przed skradzeniem, z kolei z drugiej umożliwiają przechowywanie ich w pionowej pozycji. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być ustawiona w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności