Strona główna » Gazownia Kamień Krajeński » Gaz płynny Kamień Krajeński

Gaz płynny Kamień Krajeński

Na co zwrócić uwagę wybierając zbiornik na gaz płynny?

W trakcie wyboru zbiornika na gaz płynny należy zwrócić uwagę na trzy istotne elementy. Jeden z nich wiąże się z zapotrzebowaniem na gaz, określonym na godzinę, na podstawie mocy sprzętów zasilanych gazem. Umożliwia on określić wielkość zbiornika. Drugi istotny czynnik to wielkość działki, na której ma być zamontowany zbiornik. Uzależnione jest od niej bowiem to jaki jego model może zostać zamontowany, aby określone odległości od pozostałych elementów były zachowane. Oprócz tego należy także wziąć pod uwagę pobór gazu, który ma wpływ na częstotliwość tankowania gazem zbiornika.

Ile czasu należy czekać na tankowanie zbiornika na gaz płynny?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na płynne paliwo gazowe spada do mniej więcej 25%, trzeba zadbać o kolejne tankowanie. W związku z tym trzeba złożyć zamówienie na tankowanie, w trakcie którego wyznaczana jest również data tankowania zbiornika. Najczęściej dostawy gazu wykonywane są z kolei w ciągu kilku dni. Czas oczekiwania na dostawę gazu może się natomiast wydłużyć w sezonie letnim, z powodu większego zainteresowania napełnianiem zbiorników na gaz płynny..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności