Strona główna » Gazownia Kalety » Dostawcy gazu Kalety

Dostawcy gazu Kalety

Jak wygląda kolejna zmiana sprzedawcy gazu?

Każdy właściciel nieruchomości ma prawo do zmiany dostawcy gazu ziemnego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmiany sprzedawcy gazu jest taka sama jak za pierwszym razem. Opiera się więc na wybraniu właściwej oferty i podpisaniu umowy z nową firmą. Trzeba jednak przy tym zwrócić uwagę czy wcześniejsze wypowiedzenie umowy z wcześniejszym dostawcą nie będzie skutkowało karą. Jeśli w umowie występują takie zapisy najlepiej poczekać do jej końca. Sama procedura zmiany sprzedawcy gazu jest z kolei całkowicie nieodpłatny.

Na czym polega stała gwarancja ceny oferowana przez dostawców paliwa gazowego?

Aktualnie coraz więcej sprzedawców paliwa gazowego zapewnia dla swoich klientów gwarancję ceny paliwa gazowego. Rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stale rosnące ceny paliwa gazowego w ciągu ostatnich miesięcy, ponieważ gwarancja ceny opiera się na zagwarantowaniu, że cena zakupu paliwa gazowego od dostawcy będzie niezmienna przez cały czas obowiązywania podpisanej z nim umowy. Tego typu rozwiązanie dostępne jest nie tylko dla domu, ale również firm oraz rolników..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności