Strona główna » Gazownia Józefów » Gaz LPG Józefów

Gaz LPG Józefów

W jakich sytuacjach sprawdza się instalacja LPG?

Montaż instalacji LPG to rozwiązanie, które idealnie sprawdza się w przypadku domów, które nie posiadają dostępu do gazu ziemnego. Instalacja LPG umożliwia zastosować w nich ogrzewanie na paliwo gazowe, które określanej jest jako jedno z ekologiczniejszych w porównaniu do klasycznych pieców zasilanych węglem. Na wykonanie montażu zbiornika LPG mogą zdecydować się właściciele gospodarstw domowych, przedsiębiorstw oraz wspólnoty mieszkaniowe w nie tylko nowych, ale również przebudowywanych nieruchomościach.

Czym jest serwis LPG?

Osoby używające gazu LPG muszą pamiętać o regularnym serwisowaniu zbiorników. Czynność ta dotyczy zbiorników dostarczających paliwo gazowe do domów lub firm, a również samochodów. W w każdym z tych przypadków powinien być on wykonywany raz na 12 miesięcy. Opiera się on na sprawdzeniu szczelności zbiornika oraz jego zaworów. Dodatkowo kontrolowany jest także stan techniczny butli LPG. W autach wymienia się z kolei również filtry, które są składową instalacji LPG..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności