Strona główna » Gazownia Józefów » Gaz płynny Józefów

Gaz płynny Józefów

Na co zwrócić uwagę wybierając zbiornik na gaz płynny?

W trakcie wyboru zbiornika na płynne paliwo gazowe trzeba zwrócić uwagę na trzy istotne kwestie. Pierwszy z nich wiąże się z zapotrzebowaniem na gaz, określonym na godzinę, na podstawie mocy sprzętów zasilanych gazem. Pozwala on wskazać wielkość zbiornika. Kolejny istotny element to powierzchnia działki, na której ma być montowany zbiornik. Uzależnione jest od niej bowiem to jaki jego model może zostać zamontowany, aby określone odległości od pozostałych elementów były zachowane. Poza tym trzeba również wziąć pod uwagę pobór gazu, który wpływa na częstotliwość napełniania gazem zbiornika.

Ile czasu należy czekać na tankowanie zbiornika na płynne paliwo gazowe?

W sytuacji, kiedy poziom gazu w zbiorniku na gaz płynny spada do mniej więcej 25%, trzeba zadbać o kolejne tankowanie. Wobec tego trzeba złożyć zamówienie na tankowanie, w trakcie którego ustalana jest także data napełniania zbiornika. Najczęściej dostawy gazu wykonywane są z kolei w przeciągu kilku dni. Czas oczekiwania na dostawę gazu może się z kolei wydłużyć w okresie letnim, z powodu większego popytu tankowaniem zbiorników na płynne paliwo gazowe..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności