Strona główna » Gazownia Józefów » Dostawcy gazu Józefów

Dostawcy gazu Józefów

Taryfy gazu ziemnego dla domu

Taryfa gazowa to specjalny plan cenowy, według którego rozliczane są rachunki za zużycie gazu. W przypadku gospodarstw domowych określana jest ona literą W i dzieli się na trzy rodzaje: W-1 przeznaczoną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu w ciągu roku nie przekracza 3350 kWh, W-2 skierowaną dla domu, w których pobór paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy równa się od 3350 kWh do 13350 kWh, W-3 skierowaną dla gospodarstw domowych, w których pobór gazu w ciągu 12 miesięcy równa się od 13350 kWh do 88900 kWh. W związku z tym sprzedawcy paliwa gazowego do domu przypisują do nich odbiorców na bazie ich poboru paliwa gazowego w ciągu 12 miesięcy.

W jaki sposób zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego?

Chcąc zmienić dostawcę paliwa gazowego do gospodarstwa domowego, należy przede wszystkim pamiętać, że rozwiązanie to jest całkowicie bezpłatne. Sam proces zmienienia sprzedawcy gazu ziemnego na nową, tańszą firmę opiera się z kolei na paru prostych etapach. W zależności od wybranego sposobu może zostać ona przeprowadzona samodzielnie lub z wykorzystaniem udzielonego nowemu dostawcy upoważnienia. Najwięcej czasu w przypadku zmiany sprzedawcy paliwa gazowego zajmuje w związku z tym znalezienie odpowiedniej oferty, w której nie tylko cena gazu ziemnego, ale i pozostałe elementy będą jak najbardziej atrakcyjne..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności