Strona główna » Gazownia Józefów

Gazownia Józefów

Jak można wskazać odczyt licznika gazu?

Żeby rozliczyć się z dostawy paliwa gazowego, trzeba regularnie przekazywać aktualne wskazania licznika gazu. Wykonać to można z kolei za pomocą dwóch różnych metod. Pierwszym sposobem na wskazanie stanu gazomierza jest skorzystanie z eBOK gazowni, na którym można dodatkowo sprawdzić na przykład faktury za gaz i historię zużycia paliwa gazowego. Druga metoda polega natomiast na skorzystaniu z infolinii gazowni. Brak podania odczytu do gazowni skutkuje z kolei sporządzeniem faktury na podstawie informacji szacunkowych.

W jaki sposób sprawdzić możliwość podłączenie domu do sieci gazowej?

Jeżeli nie jesteś właścicielem budynku, jednak między innymi przed jego zakupem chcesz skontrolować, czy może on być przyłączony do sieci gazowej, możesz to wykonać za pomocą właściwego dokumentu. Takie wnioski do pobrania gazownia udostępnia na swoim portalu internetowym. Po ich wypełnieniu mogą zostać one złożone online za pośrednictwem portalu przyłączeniowego gazowni, a również osobiście w punktach obsługi klienta.

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności