Strona główna » Gazownia Jeziorany » Dostawcy gazu Jeziorany

Dostawcy gazu Jeziorany

Na czym polega rozliczenie rzeczywiste dostaw paliwa gazowego?

Jednym z wielu sposobów na rozliczanie gazu przez jego sprzedawców są rozliczenia rzeczywiste, które opierają się na wystawianiu rachunku na podstawie regularnie podawanych odczytów licznika gazu. Jedną z podstawowych zalet tej metody jest pewność, że opłaty za gaz dotyczą tylko faktycznie pobranej ilości gazu ziemnego, za sprawą tego nie trzeba się bać zaległości. Uruchomienie rozliczeń rzeczywistych gazu ziemnego wymaga skontaktowania się z dostawcą gazu ziemnego w celu ustalenia szczegółów dotyczących tego sposobu.

Najwięksi dostawcy gazu ziemnego w Polsce

W Polsce istnieje wielu różnych dostawców gazu ziemnego, którzy oferują możliwość podpisania z nimi zarówno umowy kompleksowej, jak i jedynie na sprzedaż gazu. Jeśli chodzi z kolei o najpopularniejszych z nich, wyróżnić można takich dostawców gazu ziemnego jak: PGNiG, PGE, Błękitna Energia, Tauron, Po Prostu Energia, Audax Energia, HEG Gaz, Konerg S.A. Duża popularność dostawcy nie oznacza jednak tego, że zapewnia on najlepsze ceny paliwa gazowego. W wielu sytuacjach jest nawet wręcz odwrotnie. Wobec tego przed zmianą sprzedawcy paliwa gazowego należy zawsze szczegółowo sprawdzić oferty przynajmniej paru firm działających na polskim rynku, wykorzystując do tego między innymi rankingi udostępniane w Internecie..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności