Strona główna » Gazownia Jelcz-Laskowice » Gaz LPG Jelcz-Laskowice

Gaz LPG Jelcz-Laskowice

Jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym lub przedsiębiorstwie?

To ile kosztuje montaż LPG w domu czy firmie, uzależnione jest głównie od tego jakie rozwiązanie zostanie wybrane. Zbiornik LPG może być kupiony samodzielnie, w takim przypadku jego koszt to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą opcją jest zbiornika. W takiej sytuacji nie trzeba za niego płacić nic oprócz kosztów wydzierżawienia. Do ceny instalacji LPG w gospodarstwie domowym czy firmie należy także doliczyć takie elementy jak: sporządzenie projektu instalacji, wylanie płyty fundamentowej wykonanie dokumentacji niezbędnej do wykonania odbioru przez UDT.

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz LPG?

Współcześnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w wielu wersjach do wyboru. Różnią się one między sobą przede wszystkim pojemnością a co za tym idzie,tym samym zastosowaniem. W związku z tym gaz LPG oferowany jest w zbiornikach: turystycznych wyróżniających się niewielką wagą zazwyczaj od 2 do 5 kilogramów, standardowych 11 kg, które wykorzystywane są na przykład w kuchenkach gazowych, które mogą posiadać kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg używane do zasilania wózków widłowych, które mogą być wykorzystywane w poziomie, ważące 33 kg, wykorzystywane w przemyśle oraz do ogrzewania budynków..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności