Strona główna » Gazownia Jedwabne » Dostawcy gazu Jedwabne

Dostawcy gazu Jedwabne

Czy opłaca się zmienić dostawcę paliwa gazowego?

Tak samo jak w przypadku faktur za prąd, opłaty za gaz są znaczącą częścią kosztów w domach oraz firmach. Jedną z lepszych opcji na ich zmniejszenie jest w związku z tym zmiana dostawcy gazu na korzystniejszego. Opcja ta umożliwia na zaoszczędzenie nawet do kilkudziesięciu złotych miesięcznie. Poza tym proces ten jest niezwykle łatwa i bezproblemowy. W związku z tym szukając oszczędności, należy wziąć pod uwagę zmianę sprzedawcy paliwa gazowego, którą może wykonać każdy.

Jak zmienić dostawcę gazu ziemnego do przedsiębiorstwa?

Planując zmienić dostawcę gazu do przedsiębiorstwa, należy głównie wiedzieć, że proces ten prawie niczym nie różni się od zmiany dostawcy gazu ziemnego dla domu. W związku z tym najpierw należy wybrać właściwą ofertę spośród dostępnych na rynku, w czym mogą pomóc różnorodnego rodzaju porównywarki. Po wybraniu właściwej oferty należy umówić się na spotkanie z przedstawicielem dostawcy gazu ziemnego i zawrzeć z nim kolejną umowę, pamiętając, aby wcześniej szczegółowo ją przeanalizować i sprawdzić, czy wszelkie jej podpunkty są zgodne z ustaleniami. Przy podpisaniu umowy przedstawiciel sprzedawcy gazu ziemnego zaproponuje również zawarcie upoważnienia. Warto wybrać opcję, za jej sprawą to nowa firma zajmie się wszystkimi formalnościami związanymi z rozwiązaniem starej umowy oraz powiadomieniem OSD o zmianie dostawcy gazu ziemnego..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności