Strona główna » Gazownia Jedwabne » Butle gazowe Jedwabne

Butle gazowe Jedwabne

Czemu butle gazowe są przechowywane w klatkach?

Butle gazowe w miejscach ich dystrybucji muszą być przechowywane w odpowiedni sposób. Najczęściej stosowane są więc do tego specjalistyczne klatki na butle gazowe, które produkowane są ze stali odpornej na korozję. Gwarantują one z jednej strony ochronić napełnione butle gazowe przed skradzeniem, natomiast z drugiej gwarantują składowanie ich w pionie. Z uwagi na bezpieczeństwo klatka na butle gazowe powinna być umieszczona w miejscu zacienionym i oddalonym od ciepła.

Gdzie można napełnić zbiornik gazem?

Zbiorniki gazowe 11 kg oraz zbiorniki gazowe turystyczne można napełnić na przykład w specjalnych rozlewniach gazu, dostarczając do nich swój pusty zbiornik. Bardziej sprawniejszym rozwiązaniem jest jednak wymienienie pustej butli na pełną w punktach wymiany butli obecnych także na wielu stacjach paliw. W takim przypadku cena napełnienia butli równa się wyłącznie koszt umieszczonego się w niej gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności