Strona główna » Gazownia Jędrzejów » Gaz LPG Jędrzejów

Gaz LPG Jędrzejów

Jaki jest koszt montażu LPG w domu czy przedsiębiorstwie?

To jaki jest koszt montażu LPG w gospodarstwie domowym czy przedsiębiorstwie, uzależnione jest przede wszystkim od tego jakie rozwiązanie zostanie zastosowane. Zbiornik LPG może być zakupiony samodzielnie, w takim przypadku jego cena to mniej więcej od 7000 do 9000 złotych. Tańszą metodą jest wydzierżawienie odbioru przez UDT.

W jakich zbiornikach oferowany jest gaz LPG?

Obecnie w naszym kraju butle LPG oferowane są w wielu wariantach do kupienia. Różnią się one między sobą przede wszystkim wagą a co za tym idzie,tym samym sposobem użytkowania. Wobec tego gaz LPG oferowany jest w butlach: turystycznych wyróżniających się małą wagą najczęściej od 2 do 5 kilogramów, najpowszechniejszych 11 kg, które wykorzystywane są między innymi w kuchenkach gazowych, które mogą mieć kołnierz lub nie, specjalistycznych 11 kg stosowane do zasilania wózków widłowych, które mogą być używane w pozycji poziomej, mające pojemność 33 kg, stosowane w w branży przemysłowej oraz do ogrzewania pomieszczeń..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności