Strona główna » Gazownia Jedlina-Zdrój » Dostawcy gazu Jedlina-Zdrój

Dostawcy gazu Jedlina-Zdrój

Od czego zależy wysokość rachunków za gaz?

Wielkość rachunków za gaz w danym okresie rozliczeniowym uzależniona jest od wielu różnych kwestii, z czego jedynie jednym z nich jest cena 1 kWh gazu uzależniona od taryfy, do jakiej przydzielony jest odbiorca. Dodatkowo do sumarycznych kosztów występujących na rachunku doliczane są również takie opłaty jak między innymi: opłata abonamentowa, która jest opłatą za wystawianie i dostarczanie rachunków oraz sporządzenie rozliczeń, opłaty handlowe za sprzedaż gazu ziemnego, opłaty dystrybucyjne, które są opłatami dystrybutora paliwa gazowego, którym nie zawsze musi być jego sprzedawca. W związku z tym tak ważne jest to, aby podczas zmiany sprzedawcy gazu ziemnego zwrócić uwagę nie tylko na cenę paliwa gazowego, ale również wysokość dodatkowych opłat.

Czemu warto zmienić sprzedawcę paliwa gazowego do firmy?

Przedsiębiorstwa, które używają gaz do ogrzewania budynków lub procesów produkcyjnych aktualnie ponoszą niezwykle duże koszty związane z jego dostarczaniem. Zmiana dostawcy gazu ziemnego na lepszego daje im z kolei możliwość uzyskania oszczędności w wysokości nawet kilku tysięcy złotych rocznie. Oprócz tego zmieniając sprzedawcę gazu do firm, mogą one także ustalać nowe, atrakcyjniejsze warunki umowy lub skorzystać z innych usług oferowanych przez wybranego sprzedawcę. Opcja ta ma w związku z tym same plusy. Natomiast w przypadku wyboru sprzedawcy gazu z gwarancją ceny umożliwia to szczegółowo zaplanowanie budżetu przedsiębiorstwa na okres trwania podpisanej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności