Strona główna » Gazownia Jedlina-Zdrój » Butle gazowe Jedlina-Zdrój

Butle gazowe Jedlina-Zdrój

Jak podłączyć butlę gazową w bezpieczny sposób?

Żeby podłączyć butlę gazową do kuchenki lub innego urządzenia należy w pierwszej kolejności zdjąć plombę foliową znajdującą się na zaworze, która zapewnia, że zbiornik jest pełen, a później usunąć plastikową zaślepkę. W trakcie wykonywania tego zawór butli musi być stale zamknięty. Przed zamontowaniem reduktora do zaworu warto również skontrolować, czy uszczelka umiejscowiona w zaworze w butli jest w prawidłowych stanie, w przypadku, gdy jest ona przerwana, trzeba się natomiast skontaktować ze sprzedawcą butli. Po zamontowaniu reduktora na zaworze butli z gazem wystarczy już jedynie odkręcić go poprzez pojedynczy obrót we wskazanym kierunku.

W jakim celu mogą być używane butle gazowe?

Pomimo,że butle gazowe są kojarzone przede wszystkim z zastosowaniem w kuchenkach na gaz w gospodarstwach domowych, dostępny w nich gaz może być stosowany na kilka różnych sposobów. Butle gazowe 11 kg to rozwiązanie doskonale sprawdzające się również w ogrzewaczach gazowych oraz grillach, używane są one także do zasilania wózków widłowych lub obróbki metalu. Z ich zastosowaniem zasilane są dodatkowo grzejniki na butle gazowe i nagrzewnice i parasole..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności