Strona główna » Gazownia Jaworzyna Śląska » Dostawcy gazu Jaworzyna Śląska

Dostawcy gazu Jaworzyna Śląska

Dlaczego ceny paliwa gazowego są różne w zależności od dostawcy paliwa gazowego ziemnego?

Ceny 1 kWh gazu, które oferują dostawcy paliwa gazowego, uzależnione są od wielu różnych czynników. Pierwszym z nich jest głównie cena gazu ziemnego po jakiej został on kupiony przez dostawcę od producenta. Im większy zakup gazu tym jego cena jest atrakcyjniejsza ze względu na możliwość upustów dla hurtowych zakupów. Dodatkowo na koszt gazu poszczególnych dostawców wpływ mają również pośrednio takie czynniki jak: liczba lat działania na rynku, liczba obsługiwanych klientów,promocje. Poza tym należy również wspomnieć, że najniższe ceny gazu ziemnego zapewniają zazwyczaj alternatywni sprzedawcy, którzy nie oferują umów kompleksowych.

Dlaczego warto zmienić sprzedawcę gazu ziemnego do firmy?

Przedsiębiorstwa, które wykorzystują gaz do ogrzewania lokali lub procesów produkcyjnych obecnie ponoszą bardzo wysokie koszty związane z jego kupowaniem. Zmienienie dostawcy gazu na tańszego zapewnia im natomiast możliwość uzyskania oszczędności w wysokości nawet kilku tysięcy złotych w ciągu roku. Poza tym zmieniając sprzedawcę paliwa gazowego do firm, mogą one również negocjować nowe, atrakcyjniejsze warunki umowy lub skorzystać z innych usług oferowanych przez nowego sprzedawcę. Opcja ta ma wobec tego same plusy. Z kolei w przypadku wyboru sprzedawcy gazu ziemnego z gwarancją ceny umożliwia to dokładnie zaplanowanie budżetu przedsiębiorstwa na okres trwania zawartej umowy..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności