Strona główna » Gazownia Jaworzno » Butle gazowe Jaworzno

Butle gazowe Jaworzno

Rodzaje zbiorników gazowych

Aktualnie w sprzedaży znaleźć można wiele różnych wariantów butli gazowych. Ich podział określa głównie to, w jakim celu one stosowane. W związku z tym wyróżnia się na przykład: zbiorniki gazowe do gospodarstw domowych o pojemnościach 11 kg, opcjonalnie wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg i 5 kg, butle gazowe o pojemnościach 33 kg, stosowane głównie do zastosowań w branży przemysłowej czasem ogrzewania pomieszczeń, butle gazowe 11 kg przeznaczone do wózków widłowych napędzanych gazem. Jeśli chodzi natomiast o materiał, z jakiego produkowane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o właściwiej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do gospodarstwa domowego?

Cennik butli gazowej do domu uzależniony jest przede wszystkim od jej wagi. Koszt najpopularniejszej butli gazowej 11 kg wykorzystywanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Posiadając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymiana takiej butli to koszt jedynie tyle ile sam gaz. Ceny gazu są z kolei różnorodne zależą one, w jakim zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności