Strona główna » Gazownia Jawor » Gaz płynny Jawor

Gaz płynny Jawor

Gaz płynny — cena

To ile kosztuje używany do ogrzewania domów, zasilania silników spalinowych i urządzeń w domach płynny gaz LPG zależy jest od sytuacji na rynku. Wszystko za sprawą tego, że cena gazu płynnego nie jest kontrolowana przez URE. W związku z tym, jeśli chodzi o płynne paliwo gazowe, cennik za litr może się zmieniać nawet kilka razy w ciągu 12 miesięcy. W wielu przypadkach jest ona zarazem podawana dla metra sześciennego gazu zamiast litra, dlatego należy zwrócić uwagę na tę kwestię w trakcie porównywania jego kosztów zakupu.

Jak często należy wykonywać przegląd podziemnego zbiornika na gaz płynny?

Tak samo jak w przypadku zewnętrznych zbiorników na płynne paliwo gazowe, także modele wewnętrzne muszą obowiązkowo przechodzić przeglądy techniczne. Badanie zewnętrzny powinien być wykonany co 2 lata. Z kolei przegląd wewnętrzny raz na 5 lat. Jeśli chodzi o próbę ciśnieniową wewnętrzne, zbiorniki na gaz płynny muszą mieć ją wykonaną co 10 lat. Wszelkie badania techniczne muszą być realizowane przez pracowników UDT..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności