Strona główna » Gazownia Jastrzębie-Zdrój » Butle gazowe Jastrzębie-Zdrój

Butle gazowe Jastrzębie-Zdrój

Rodzaje butli gazowych

Obecnie na rynku wyróżnić można wiele różnorodnych wariantów butli gazowych. Ich podział obejmuje przede wszystkim to, w jakim celu one stosowane. W związku z tym wyróżnić można na przykład: butle gazowe do gospodarstw domowych mające pojemność 11 kg, czasem wyposażone w kołnierz, butle gazowe turystyczne o pojemnościach 2 kg, 3 kg oraz 5 kg, butle gazowe mające pojemność 33 kg, przeznaczone przede wszystkim do zastosowań w przemyśle czasem ogrzewania budynków, butle gazowe 11 kg stosowane do wózków widłowych zasilanych gazem. Jeśli chodzi z kolei o materiał, z jakiego produkowane są butle gazowe, najczęściej jest to stal o odpowiedniej grubości.

Ile kosztuje butla gazowa do domu?

Koszt butli gazowej do gospodarstwa domowego zależny jest przede wszystkim od jej rodzaju. Wartość najpopularniejszej butli gazowej 11 kg stosowanej w kuchenkach czy grzejnikach gazowych to około trzystu zł. Mając już butlę gazową, w przypadku jest ona pusta, wymienienie takiego zbiornika kosztuje wyłącznie tyle ile znajdujący się w niej gaz. Ceny gazu są natomiast różne zależą one, w którym zdecydujemy się na wymienienie butli na pełną..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności