Strona główna » Gazownia Jastrowie » Gaz płynny Jastrowie

Gaz płynny Jastrowie

Zbiornik na płynne paliwo gazowe, zewnętrzny czy wewnętrzny?

Planując montaż zbiornika na gaz płynny, należy dokonać wyboru związanego z jego rodzajem. W związku z tym naziemny zbiornik na gaz płynny to dobre rozwiązanie w sytuacji gdy posesja wokół domu jest odpowiednio duża, jego zaletami jest łatwy montaż i niewielka cena. Natomiast w sytuacji, kiedy powierzchnia działki jest zbyt mała na montaż takiego rodzaju zbiornika, należy wybrać model podziemny, który, choć jest droższy, prezentuje się również estetyczniej w otoczeniu domu.

Ile kosztuje tankowanie zbiornika na płynne paliwo gazowe?

Koszt tankowania zbiornika na płynne paliwo gazowe uzależniony jest od wielu czynników. Najważniejsze z nich to z kolei: wielkość zbiornika na gaz płynny, im jest ona większa, tym koszt tankowania staje się wyższy, pora roku w jakim tankowany jest zbiornik, ceny płynnego paliwa gazowego zależne są od sezonowego popytu na to paliwo, wobec tego latem koszt tankowania jest niższy, natomiast zimą wyższy nawet o kilkadziesiąt groszy na litrze gazu..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności