Strona główna » Gazownia Jastrowie » Dostawcy gazu Jastrowie

Dostawcy gazu Jastrowie

Jak przebiega kolejna zmiana sprzedawcy paliwa gazowego?

Każdy właściciel lokalu ma prawo do zmiany sprzedawcy paliwa gazowego tyle razy, ile tylko chce. Procedura zmienienia sprzedawcy gazu jest taka sama jak za pierwszym razem. Polega więc na wybraniu właściwej oferty i zawarciu umowy z nową firmą. Warto jednak przy tym zwrócić uwagę czy przedterminowe wypowiedzenie umowy z poprzednim dostawcą nie będzie skutkowało karą. W przypadku, gdy w umowie obecne są takie zapisy najlepiej poczekać do jej zakończenia. Sam proces zmiany sprzedawcy paliwa gazowego jest z kolei w pełni nieodpłatny.

Na czym opiera się stała gwarancja ceny oferowana przez sprzedawców paliwa gazowego?

Współcześnie coraz więcej dostawców paliwa gazowego oferuje dla swoich klientów gwarancję ceny paliwa gazowego. Rozwiązanie to jest niezwykle korzystne, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę stale rosnące ceny paliwa gazowego w ciągu ostatnich lat, gdyż gwarancja ceny opiera się na zagwarantowaniu, że cena zakupu paliwa gazowego od sprzedawcy będzie stała przez cały czas obowiązywania zawartej z nim umowy. Takiego typu rozwiązanie dostępne jest nie tylko dla domu, ale także przedsiębiorstw oraz gospodarstw rolnych..

Zatrzymaj rosnące ceny gazu
Porównaj swoją cenę za 1 kWh paliwa gazowego z najlepszymi ofertami na rynku gazu ziemnego
Zapoznałem się z Regulaminem Świadczenie Usług i go akceptuję Każdą ze zgód można wycofać wysyłając wiadomość na adres biuro@optimalenergy.pl lub w przypadku zewnętrznego dostawcy, zgodnie z jego polityką ochrony danych. Więcej informacji w polityce prywatności